Apartament 2+1+2 ne Astir prane Bohem

 • €85,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+2 ne Astir prane Bohem

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36454
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me siperfaqe 120m2 ne Astir prane Bar Bohem.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire,me 1 dhome ndenje ,2 dhoma gjumi, 2 tualete,nje verande te bukur dhe nje korridor shperndares.

Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto me nje mobilim te thjeshte.

Ka orientim Jug,qe e ben te jete plot me diell.

Shkalla e Apartamentit nuk ka ashensor.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi okazion !!! 710 euro per m2

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva