Shiten apartamente 2+1+2+post parkimi ne rrugen Jordan Misja, Bulevardi i ri.

 • €169,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 2+1+2+post parkimi ne rrugen Jordan Misja, Bulevardi i ri.

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €169,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 108
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46347
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1+2+post parkimi ndertim i Gener 2 tek Bulevardi i ri, Rruga Jordan Misja.

Apartamenti i pare 2+1+2 disponon siperfaqe totale 107.45 m2, siperfaqe neto 95.10 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.35 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin 2 te objektit.

Apartamenti i dyte 2+1+2 disponon siperfaqe totale 112.97 m2, siperfaqe neto 100 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12.87 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 2 te objektit.

Cmimi i shitjes 1450 €/m2.

Apartamentet disponojne dhe nga 1 post parkimi ne vleren 13.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest