APARTAMENT 4+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €145,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 4+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40755
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 4+1+depo, prane 21 dhjetorit, mbrapa komisariatit.

Apartamenti ka siperfaqe 100m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh.

Eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecante, 3 dhoma gjumi, depo dhe tualet.

Cmimi eshte 145000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo