Shitet Apartament 1+1 ne Fresk

  • €59,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 ne Fresk

Fresku, Tiranë
  • €59,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 86
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27071
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1+Verande ne Fresk ne nje pallat te perfunduar ne vitin 2019 teper cilesor me ashensor.

Ambienti organizohet nga salloni i ndenjes, nje dhome gjumi, 1 tualete dhe veranda. Siperfaqja e apartamentit eshte 85.9 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit.

Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti shitet i mobiluar ose bosh ne varesi te kerkeses tuaj.

Apartamenti ndodhet ne nje zone e Freskut ne rr.Thesarit

Apartamenti disponon Certifikate Pronesie, pozicioni jug-lindje e ndricuar gjate gjithe kohes.

Investimi ne Apartament:

Tende druri
Mobilje me banko mermeri ne tualet, kabine dushi me xham te temperuar, dhe pllake mozaik.
Ambjenti i ngrenies i vecuar nga dhoma e ndenjes.
Dhome gjumi shume e bollshme.
Krevat 2×2
Dollap 4 m i gjate
Kuzhina e gatimit dhe etazheri i televizorit me rimeso lisi te lyer me boje.
Elektroshtepiaket:
Kondicioner DC Inverter me kapacitet 90 m2
Televizor Plazma Philips 43″
Frigorifer Candy me Dere Xhami
Sobe dhe pianure Hotpoint Ariston
Sobe Druri dhe dalje oxhaku per ngrohje me dru
Mikrovale LG
Lavatrice Elektrolux me kapacitet 8kg

 

Ju ftojme per nje vizite ne prone.

Property Invest Albania

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare