Shitet Apartament 1+1 ne Shengjin.

 • €56,300
Shëngjin, Lezhë
Për Shitje

Shitet Apartament 1+1 ne Shengjin.

Shëngjin, Lezhë
 • €56,300

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44984
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne Shengjin, shume prane vijes bregdetare.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 70.37 m2, siperfaqe neto 61.19 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.18 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri.

Cmimi i shitjes 800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest