Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Santorini, Dhermi.

 • €189,350
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Santorini, Dhermi.

Dhërmi, Vlorë
 • €189,350

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42908
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Santorini ne Dhermi.

Kompleksi po ndertohet se fundmi ne plazhin e Drimadhes me arkitekture unike ne bregdetin e jugut.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 70.13 m2, siperfaqe neto 60.98 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.15 m2.

Organizohet ne dhome ndenje te bollshme, dhome gjumi dhe tualet.

Ndodhet ne katin e dyte.

Cmimi i shitjes 2700 e/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest