Shiten apartamente me pamje nga Deti ne Dhermi

Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente me pamje nga Deti ne Dhermi

Dhërmi, Vlorë

Vështrim i përgjithshëm

  • P40455
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente me tipologji organizim dhe kate te ndryshme ne Dhermi.

Apartamentet ndodhet ne nje ndertim te ri shume cilesor 500m larg Vijes bregdetare.

Secili nga apartamentet ka pamje te lire te gjithe bregdetit me orientim fanstastik Jug-Perendim.

Apartamentet ndodhet ne nje rezidencee cila organizohet ne 2 Godina , me ndertim shume cilesor , kopesht dhe pishine te perbashket , fiks ne Rrugen Kryesore qe Zbret ne Bregdet.

Jane ne faze te fundit te punimeve, dorezohen brenda 1 muaji.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva