Shitet super vile ne Kompleksin San Nicolas, Dhermi!

 • €850,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super vile ne Kompleksin San Nicolas, Dhermi!

Dhërmi, Vlorë
 • €850,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 553
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41032
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile ne Kompleksin San Nicolas, Dhermi!

Kompleksi turistik ”San Nicolas” ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te bregdetit jugor Dhermi-Palase.

Ofron nje panorame te mrekullueshme te te gjithe perberesve te natyres.

Vila diponon  siperfaqe parcele 553 m2, siperfaqe te shfrytezueshme 401 m2.

Organizohet ne dy kate me siperfaqe totale 219.4 m2.

Kati 0 disponon siperfaqe 109.7,  organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi dhe ngrenie dhe tualet.

Kati 1 disponon siperfaqe 109.7, organizohet ne tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 850.000 €

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest