Shesim Apartament ne Lungo Mare, Vlore

 • €76,000
Lungomare, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shesim Apartament ne Lungo Mare, Vlore

Lungomare, Vlorë
 • €76,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28417
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1, ne Lungo Mare, prane Marina Bay. Apartamenti eshte toalisht i investuar dhe ndodhet prane detit.

Apartamenti eshte 76 m2 dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj