Shesim apartament luksoz, Kompleksi Kontakt

 • €185,000
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartament luksoz, Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €185,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 134.3
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27405
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament luksoz 3+1 ne Kompleksin Kontakt, ne zonen e 21 Dhjetorit. Kompleksi Kontakt eshte nje nder komplekset me te mira te banimit te ndertuara vitet e fundit. Kompleksi ofron te gjitha fasilitetet ne brendesi te tij, duke bere te mundur nje jetese sa me komode.

Apartamenti ne shitje eshte i mire-investuar, ka mobilim modern dhe punime shume cilesore. Hyrja ka siperfaqe bruto 134.3m2 dhe siperfaqe neto 120m2. Organizohet ne sallon ndenje te bollshem, ambient gatimi, koridor shperndares ne ambiente, 3 dhoma gjumi, 2 tualete(1 ne dhomen matrimoniale), ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit dhe me orientim Linjde-Perendim.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj