Jepet Ambient i pershtatshem per Klinika me qira ne Unaze prane Zogut te Zi

 • €800/muaj
Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient i pershtatshem per Klinika me qira ne Unaze prane Zogut te Zi

Zogu i Zi, Tiranë
 • €800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41347
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient me siperfaqe 94m2 me qira prane Zogut te Zi.

Ambienti ndodhet ne katin e 1  banim te nje pallati ekzistues me fasade xhami buze unaze me pamje te lire dhe vizibilitet te larte.

Ambienti organizohet ne 4 ambiente pune plot drite , forma te rregullta dhe me shperndarje korrekte.

Ambienti investohet sipas deshires se klientit per sa i perket gjerave kryesore te tij.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva