Jepet apartament 1+1 me qera tek Riza Cerova

 • €370/muaj
Medreseja, Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qera tek Riza Cerova

Medreseja, Rruga e Dibrës, Tiranë
 • €370/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40902
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera tek Rruga Riza Cerova.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi dhe tualeti.

Apartamenti eshte totalisht i arreduar me arkitekt.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti jepet edhe per banim edhe per Airbnb.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva