Jepet apartament 1+1 me qera tek Riza Cerova

Jepet apartament 1+1 me qera tek Riza Cerova

Për Qira , Rented ✔

370€

  • 8e13abb5-f4ad-44be-8a1c-6080ba0c1d75
  • a609e078-9efb-4d29-ab92-2fa2d37f2df6
  • faf5c53d-e061-4478-bfcc-817d14d1aec7
  • 262c4f53-cf42-4ac1-b69c-5be7d2900584
  • 931a5493-e582-43a2-bd79-7a764479fbf1
  • 44b03265-6923-48a6-9697-40b63b6d16a3

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-32073

Dhoma
1
Tualete
1
Sip. jashtme
60
Kati i baneses
1

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 me qera tek Rruga Riza Cerova.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi dhe tualeti.

Apartamenti eshte totalisht i arreduar me arkitekt.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti jepet edhe per banim edhe per Airbnb.

Agjent Pëllumb Bisheva

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *