Ambient per zyra me qera, Bllok

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera, Bllok

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 170 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27695
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra afer Kullave Binjake, ne Bllok. E pershtatshme per tipologji te ndryshme zyrash.

Ambienti ka siperfaqe 170m2 dhe ndodhet ne katin e pare te godines.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj