OKAZION! Shitet apartament 1+1 tek Santorini, Dhermi

 • €213,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

OKAZION! Shitet apartament 1+1 tek Santorini, Dhermi

Dhërmi, Vlorë
 • €213,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 96.95
 • Sipërfaqe ㎡
 • Ne ndertim
 • Viti Ndërtimit
 • P44083
 • ID Prones

Përshkrim

OKAZION

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 96.95m2 tek Santorini Residence ne Dhermi

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi , ambient gatimi dhe tualeti.

Apartamenti perfundon shume shpejt dhe ndodhet ne nje nder komplekset me te mira ne Jugun e Shqiperise

Nxitoni !

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva