Apartament 3+1 per shitje, afer Bllokut te Ambasadave

 • €160,000
 • €650/muaj
Rruga e Durrësit, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Apartament 3+1 per shitje, afer Bllokut te Ambasadave

Rruga e Durrësit, Tiranë
 • €160,000
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24825
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 3+1, shume prane Bllokut te Ambasdave, ne rrugen e Durresit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe totale 140m2. Hyrja eshte e strukturuar nga 3 dhoma gjumi + 2 sallon ndenje/ambient gatimi + 2 tualete + ballkon.

Ne zonen perreth apartamentit ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme per krijimin e nje jetese sa me komode. Mundesi per t’u dhene me qera.

Hyrja disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj