APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, BLLOKU AMBASADAVE.

 • €770
Rruga e Durrësit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, BLLOKU AMBASADAVE.

Rruga e Durrësit, Tiranë
 • €770

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 108
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45284
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1+2, tek blloku ambasadave, prane ambasades gjermane.

Apartamenti ka siperfaqe 108 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 banim.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe ballkon.

Orientimi Jug.

Cmimi eshte 80000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo