Shitet apartament 2+1 i investuar, Rruga e Ambasadave Colosseu

 • €120,000
Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1 i investuar, Rruga e Ambasadave Colosseu

Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 79
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39798
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 i investuar me siperfaqe 79m2 tek Rruga e Ambasadave.

Apartmenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe i  mire mobiluar si ne foto.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  dhe te fundit te nje pallati ekzisutes me administrim te mire dhe me hipoteke.

Aktualisht i dhene me qera ne vleren 500 euro ne muaj.

Mundesi e mire investimi dhe banimi per shkak te pozicionit dhe vendndodhjes ideale prane te gjitha faciliteteve , me pak se 500m larg qendres ne nyjet kryesore te Tiranes.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva