APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, RRUGA DRITAN HOXHA.

 • €207,000
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, RRUGA DRITAN HOXHA.

Rruga Dritan Hoxha, Tiranë
 • €207,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 117
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2019
 • Viti Ndërtimit
 • P46115
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1+2 prane Zogut te Zi tek Rr.Dritan Hoxha.

Apartamenti ka siperfaqe 117 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 ne pallat te ri.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndjenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo