APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

 • €83,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €83,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 50
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38187
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje, Komuna e Parisit, Kika 1.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati me ashensor dhe ka siperfaqe 50 m2.

Totalisht i mobiluar dhe rinovuar nga e para.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.

Cmimi eshte 83000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo