APARTAMENT MODERN NE SHITJE RRUGA E DIBRES NE KOMPLEKSIN TOWER BRIGE

 • €62,000
Kinostudio, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT MODERN NE SHITJE RRUGA E DIBRES NE KOMPLEKSIN TOWER BRIGE

Kinostudio, Tiranë
 • €62,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24650
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dibres ,ne nje nga komplekset e perfunduar ne vitet e fundit Tower Brige .

Apartamenti ka orientim jug-perendimor me diell gjate gjithe dites , me nje siperfaqe prej 68 m2 .Ndodhet ne katin e 5 ,pallati eshte i paisur me ashensor .

Apartamenti ka planimetri te rregullt qe e ben ate te pershtatshme per te ndryshuar pozicionin e mobiljeve sipas kerkeses ,eshte i shtruar me parket (pervec WC dhe ballkonit).

Eshte i paisur me certifikate pronesie te rregullt qe nga viti 2013.

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj