Duplex Luksoz ne Shitje.

 • €310,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Duplex Luksoz ne Shitje.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €310,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 166
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P24869
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Duplex ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te 6, eshte i investuar dhe mobiluar me markat me luksoze deri ne detaj. Siperfaqe e tij eshte 166m2 bruto dhe 151 m2 neto.  Duplexi organizohet nga ambienti i ndenje i cili ka oxhak funksional, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, garderobe, 3 tualete dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim 40 m2 i cili ka kapacitet per 2 makina.

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj