APARTAMENT 2+1 ME QIRA ,QENDER

 • €400/muaj
Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QIRA ,QENDER

Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P25038
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1, ne Qender.Apartamenti ndodhet ne katin e dyte .

Apartamenti ka siperfaqe totale 90 m2 dhe eshte shume mire i mobiluar. Eshte i strukturuar nga dy dhoma gjumi + sallon ndenje/ambient gatimi + koridor shperndares + tualet + ballkon.

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Property Invest Albania

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj