Shitet Apartament 2+1+2 plus verande ne Fresk, Fizika Berthamore

 • €122,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2 plus verande ne Fresk, Fizika Berthamore

Fresku, Tiranë
 • €122,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 153.8
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2016
 • Viti Ndërtimit
 • P44967
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1+2 plus verande me siperfaqe totale prej 153.8m2 ne Fresk , Fizika Berthamore

Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi te bollshme , 2 tualete , 2 ballkone , korridor shperndares dhe veranda.

Apartamenti eshte shume i paster, ka orientim Lindje-Perendim dhe ndodhet ne nje pallat te ri te viteve te fundit te pajisur me ashensor

Shkalla ka vetem 2 hyrje ne kete kat.

Apartamenti ka pamje te lire te Malit te Dajtit e po ashtu edhe Tiranes , gjithashtu duhet te theksojme qe ndodhet shume prane me Unazen e Madhe e cila do e lehtesoje pa mase Komunikimin dhe do rrise kerkesen per zonen ne fjale.

Prona disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor

Cmimi 950 euro per m2 , cmim i diskutueshem !

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva