APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PRANE JURIDIKUT.

 • €145,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PRANE JURIDIKUT.

Ish Blloku, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41987
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, midis Xheko Imperial dhe Juridikut.

Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 145000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo