AMBIENT BIZNESI ME QERA, YZBERISHT.

 • €80,000
 • €300/muaj
Yzberish, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, YZBERISHT.

Yzberish, Tiranë
 • €80,000
 • €300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28538
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient biznesi ne Yzberisht, prane palester Unik.

Ambienti ka siperfaqe te brendshme 75 m2. Eshte openspace dhe ka nje tualet.

Ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin 0 i ngritur me pak shkalle.

Fasade e gjere xhami.

Cmimi eshte 300 euro  ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo