APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, RRUGICA E SALES.

 • €1,300/muaj
Coin, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, RRUGICA E SALES.

Coin, Tiranë
 • €1,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39459
 • ID Prones

Përshkrim

Japim super apartament me qera, tek rrugica e Sales.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Cmimi eshte 1300 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo