Shitet apartament Elitar 4+1+2 tek Libri Universitar

 • €420,000
Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament Elitar 4+1+2 tek Libri Universitar

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
 • €420,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46878
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 4+1+2 plus ballkon me siperfaqe neto prej 140m2 tek Libri Universitar.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi i vecuar, 3 dhoma gjumi , 1 dhome eshte kthyer ne ambient ndenje extra , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti shitet i mobiluar si ne fotot bashkangjitur,  ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensore dhe ne zonen me elitare e te preferuar te Shqiperise.

Mundesohet financim i plote me kredi 100%.

Orientim Fantastik  Jug-Lindje , diell gjate gjithe dites.

Per me shume mos nguroni te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva