Jepet me Qera apartament 2+1 ne Astir!

  • €290/muaj
Astir, Dogana, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me Qera apartament 2+1 ne Astir!

Astir, Dogana, Tiranë
  • €290/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29932
  • ID Prones

Përshkrim

Ne zonen e Astirit tek Kompleksi Fratari ne nje nga pallatet me te mire te zones japim me qera super apartament!

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Fratari, organizohet nga ambienti i ndenjes, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, tualet, koridor

shperndares dhe ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto.

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 8.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare