ZYRE ME QERA, BLLOK.

 • €2,000/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

ZYRE ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39806
 • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali, ne zemer te Bllokut.

Ambienti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore.

Ka siperfaqe 200m2 dhe organizohet ne ambient open space,3 zyra, 3 tualete,2 ballkone.

Mund te pershtatet sipas nevojave te qeramarresit.

Cmimi eshte 2000 euro ne muaj bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo