Jepet dyqan me qira tek Rruga e Dibres

  • €500/muaj
Qendër, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet dyqan me qira tek Rruga e Dibres

Qendër, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
  • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 57 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31957
  • ID Prones

Përshkrim

Dyqani ndodhet ne rrugen e Dibres tek Selvia i aksesueshem tek Gjimnaz Partizani.
Ndodhet ne katin 0 perdhe me siperfaqe 57 m2.
E pershtatshme per zyre dhe tipologji te ndryshme biznesi.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj