Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi

 • €168,000
Rruga e Durrësit, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi

Rruga e Durrësit, Rruga Muhamet Gjollesha, Zogu i Zi, Tiranë
 • €168,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37448
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi, prane Ring Center.
Apartamenti ka siperfaqe 105 m2.
Ndodhet ne katin e 7 ne pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar.
Orientim fantastik Jug – Lindje – Perendim.
Disponon dokumentacion hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva