Apartament 2+1 me qera, Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera, Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

Kodra e Diellit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 126 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P25946
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super-apartament ne Rezidencen “Kodra e Diellit 2”, nje nga rezidencat me te mira te banimit ne Tirane. Hyrja eshte me te gjitha kushtet e nevojshme. Eshte e areduar me arkitekt dhe me materialet me cilesore te kohes.

Hyrja ka siperfaqe totale prej 126m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim. Eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, ballkon, koridor shperndares, 2 tualete.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj