Shitet Dublex 2+1 me cmim klering, Rezidenca Kodra e Diellit.

 • €180,400
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Dublex 2+1 me cmim klering, Rezidenca Kodra e Diellit.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €180,400

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 134
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45614
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Dublex 2+1 me cmim klering, tek zgjatimi i Rezidences Kodra e Diellit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 133.61 m2, siperfaqe neto 114.2 dhe siperfaqe te perbashket 19.41 m2.

Kati i pare disponon siperfaqe 57.18 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + ambient ngrenie +ambient gatimi dhe tualet.

Kati i dyte disponon siperfaqe 51.72 m2.

Organizohet ne dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Cmimi i shitjes 1350 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest