Shitet super apartamenti 2+1+1 ne Sarande

 • €110,000
Sarandë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartamenti 2+1+1 ne Sarande

Sarandë
 • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 86
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31392
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartamenti 2+1+1 ne Sarande.

Apartamenti ka siperfaqe 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 .

Ndodhet ne nje pallat te ri, te mire administruar, dhe me nje pamje fantastike nga deti.

Eshte i organizuar nga ambjent ndenje, ambjet ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ne te gjitha ambjentet pershkohet me ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj