APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1.

 • €200,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45659
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 2+1+2 tek rezidenca kodra e diellit 1.

Apartamenti ka siperfaqe 104m2 + 30 m2 verande.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, njera prej te cilave me tualet dhe garderobe, tualet dite, ballkon dhe tarraca.

Cmimi eshte 200000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo