APARTAMENT 1+1 ME QERA, KODRA E DIELLIT.

 • €600
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 1+1 ME QERA, KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €600

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47470
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera, Kodra e Diellit, rruga Bill Klinton.

Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -1 te pallatit.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo