VILE LUKSOZE NE SHITJE, REZIDENCA KODRA E DIELLIT.

 • €650,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje

VILE LUKSOZE NE SHITJE, REZIDENCA KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €650,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 161
 • Sipërfaqe ㎡
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47117
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim vile te investuar, tek rezidenca Kodra e Diellit.

Vila eshte e organizuar ne dy kate dhe ka siperfaqe 161m2 ndertim 40m2 verande dhe 70 m2 oborr.

Kati i pare organizohet ne ambient ndenje, ambient ngrenie, kuzhine, depo/lavanteri, tualet, verande dhe oborr.

Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje tualet i perbashket, ndersa dhoma master ka tualetin e saj dhe garderobe.

Cmimi eshte 650000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo