Apartament 2+1 per shitje,ne Durres

 • €66,000
Durrës
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 per shitje,ne Durres

Durrës
 • €66,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28639
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Durres,tek pista Iliria.ky apartament zoteron nje siperfaqe prej 100m2. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon i cili eshte i pozicionuar me pamje nga deti .

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko