APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

 • €1,500
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, KOPSHTI BOTANIK.

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €1,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 180
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P45270
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament tek kopshti Botanik, prane Xhamise.

Apartamenti ka siperfaqe 180 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe verande.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Cmimi eshte 1500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo