Apartament 2+1 me qera Pazari i ri!

  • €250/muaj
Pazari i Ri
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera Pazari i ri!

Pazari i Ri
  • €250/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 87
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27506
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Pazarit te ri, prane  klinikes Radovani.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues.

Organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi me vete nje dhome gjumi dhe nje tualet .

I pershtatshem per banim ose zyra .

Per informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj