AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOK.

 • €1,100
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,100

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44432
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient per zyra, ne Bllok prane Viles se Enverit.

Ambienti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese me 2 ashensore.

Organizohet ne nje ambient openspace, dy zyra me te vogla, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 1100 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo