Vile ne shitje, Gjiri i Lalezit!

 • €320,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Vile ne shitje, Gjiri i Lalezit!

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €320,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 203
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33915
 • ID Prones

Përshkrim

Nje nga rezidencat me te mira ne Gjirin e Lalezit, Perla Resort shesim vile shume luksoze.

Vila organizohet ne dy kate, ne katin e pare ndodhet ambienti i ndenjes dhe i gatimit dhe nje tualet, ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi dhe nje tualet dhe nje verande.

Vila ka siperfaqe parcele 203 m2 dhe siperfaqe ndertimi 144 m2.

Vila ka investim teper luksoz, oxhak funsksional, grila elektrike, sistem kapot etj.

Per me teper ju ftojme te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest