AMBIENT ZYRE ME QERA, PAZARI I RI.

 • €750/Neto
Pazari i Ri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT ZYRE ME QERA, PAZARI I RI.

Pazari i Ri, Tiranë
 • €750/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 72
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45781
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient zyre, tek Pazari i ri.

Ambienti ka siperfaqe 72 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Hyrje e vecante per ambientet e biznesit.

Organizohet ne dy ambiente dhe dy tualete.

Cmimi eshte 750€ neto.

Post parkimi ne -1 me cmim ekstra.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo