Apartament 1+1 me qera sheshi willson.

  • €370/muaj
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 1+1 me qera sheshi willson.

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
  • €370/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 45
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27591
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 prane sheshit Willson ne bllok.

Ka nje siperfaqe prej 45 m2, dhe ndodhet ne kati e 3 te nje pallati 5 katesh (pallat egzistues).

I mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme,mobilim modern.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo