Shitet vile, Kopshti Zoologjik

 • €560,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet vile, Kopshti Zoologjik

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €560,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 6
 • Dhoma
 • 6
 • Tualete
 • 517
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26193
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-vile ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Punim shume cilesor dhe ndodhet ne nje zone shume te mire.

Cila eshte e stukturuar ne 3 kate, me hapesire totale ndertimi prej 517m2 dhe 370m2 truall. Vila eshte e strukturuar:

Kati 0: Ambient open space i pershtatshem per biznes me 2 tualete, siperfaqe 148m2.
Kati 1: Sallon ndenje i bollshem, ambient gatimi i vecuar, 3 dhoma gjumi, koridor shperndares, 2 tualete dhe 3 ballkone
Kati 2: Sallon ndenje i bollshem, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor shperndares, 3 ballkone.

Vila eshte e rrethuar me mur dhe ka hapesire parkimi per 3 makina ne oborr.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj