Ambjent biznesi me qera, ne Myslym Shyr

 • €1,000/muaj
Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Qendër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambjent biznesi me qera, ne Myslym Shyr

Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Qendër, Tiranë
 • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39665
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super ambient, ne Myslym Shyr shume prane Taivan.

Ambienti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e pare.

Ambienti eshte i organizuar ne 3 ambiente pune, e rikonstruktuar nga e para. Gjithashtu ka edhe linjat e gatshme per klinike.

Pershtatet per tipologji te ndryshme biznesi, si klinika dhe zyra.

Cmimi i qerase eshte 1000 euro/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle