Apartament 2+1+2 ne shitje Astir , Vila L

 • €107,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+2 ne shitje Astir , Vila L

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €107,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 114
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36991
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje ne Astir me siperfaqe 113.8 m2

Apartamenti ndodhet prane Viles L ne nje pallat te ri me ashensor  .

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi te vecuar , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete , te gjitha keto te lidhura me nje korridor shperndares .

Apartamenti eshte i investuar me dyer dritare dopio xham , ka pareket dhe ndricim shume te mire.

Orientim Lindje-Perendim .

Jepet bosh si ne foto

Me dokumentacion te rregullt pronesie.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva