APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHESHI UILLSON.

 • €400/muaj
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHESHI UILLSON.

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26362
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartamenti 1+1, tek Sheshi Uillson.

Apartamenti eshte 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Hapesire e bollshme.

Eshte i organizuar ne dhome ndenje, ambient gatimi te vecuar, dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet.

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe e pajisur me kondicioner ne cdo dhome.

Cmimi eshte 400 euro i diskutueshem.

Per me shume na kontaktoni.0

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo