APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, XHAMLLIK.

 • €60,000
Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, XHAMLLIK.

Rruga Bardhyl, Xhamlliku, Tiranë
 • €60,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29206
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne rrugen Bardhyl, prane shkolles Nikel Dardani.

Apartamenti eshte 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Shitet totalisht i mobiluar.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo