APARTAMENT 1+1 ME QERA, BLLOK.

 • €800
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €800

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45583
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, ne rrugen Perlat Rexhepi.

Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 2.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 800 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo